Menu Zamknij

Anna Wawrzyniak-Dobrochowska

Zajmuje się głównie leczeniem  zaburzeń osobowości, nerwicowych, obniżonego nastroju bazując na podejściu psychodynamicznym.

W 2010 roku ukończyłam studia z zakresu socjologii w specjalizacji socjologia stosowana, po czym w 2012 roku odebrałam dyplom z zakresu zarządzania. Oba dyplomy uzyskałam na Uniwersytecie Szczecińskim. Ponadto rozwijając swoje zainteresowania z zakresu rozwoju człowieka w 2015 roku ukończyłam studia podyplomowe z coachingu i mentoringu w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Po dwuletnim studium socjoterapii i psychoterapii dzieci i młodzieży w 2021 odebrałam dyplom Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. W tym samym miejscu kontynuuję szkolenie z zakresu psychoterapii.

Poza gabinetem prywatnym praktykowałam w Środowiskowym Domu Samopomocy w Lublińcu oraz w SP ZOZ Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku.

W pracy kieruje się kodeksem etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem członkiem a własną pracę poddaję regularnym superwizjom.

Zapraszam do kontaktu pod numerem +48 532 603 823.